sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Jarní úklid na terase

Jaro je tady a je potřeba probrat ze zimního spánku nejen zahradu, ale také terasu. 
 

Úklid na sucho

Okolo domu je potřeba odstranit nečistoty, které se na terase a v zahradě usadily přes zimu. Ideálním pomocníkem teď bude zahradní koště a vysavač listí. Na hladkou terasu si pořiďte koště s kratšími a měkčími vlákny. Na zahradní chodníčky se hodí dlouhá a tvrdší vlákna. 
 

Foukače a vysavače

Vaše zahrada i dřevěná terasa jsou jistě plné listí a nečistot. Zahradní vysavače listí a foukače vás všech nečistot zbaví rychle. Poradí si také se štěrkem na cestičkách. V nabídce najdete elektrické, benzínové i aku varianty. 
 

Úklid na mokro

Zastřešené terasy zbavte nečistot také. Podle materiálu použijte vodu se saponátem nebo čistící prostředky na sklo. Pro odstraňování nečistot na terase a  v jejím okolí můžete použít tlakovou myčku. Mají celou řadu příslušenství, které zcela jistě využijete. Mokré mytí můžete zvládnout svépomocí či za asistence odborné firmy. 
 

Čištění terasy

Wapku s nástavcem využijete také na čištění terasy. Na mytí můžete použít jak dešťovou vodu, tak vodu z vodovodního řádu. Díky hadici s vodou a dalším pomocníkům na úklid, zvládnete umýt jak terasu, tak francouzská okna nebo pergolu z hliníku. Terasu je potřeba umýt a zbavit plevele, mechu a dalších nežádoucích rostlin. Aplikujte na ni ochranný nástřik, který zabrání prorůstání plevele znovu na terasu. Čištění teras z různých materiálů je velmi důležité. Problém pro úklid by neměla být ani dřevěná terasa. Pokud používáte stroje, přizpůsobte jejich použití danému materiálu, aby nedošlo k jeho narušení. 

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l