sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Novinky

 1. Co dělat, když nechcete jenom okrasnou zahradu?

  24.11.2017

  Velká část lidí nevyužívá zahradu pouze jako okrasný prvek, určený k relaxaci, ale chce na ní i něco pěstovat. Nejde tedy jen o plochu, která je porostlá trávou, sem tam nějaký strom nebo keř zaručující stín. V ohnisku zájmu se zahrada ocitá i jako prostor, kde je možné něco pěstovat. Tomu je ale samozřejmě třeba se také přizpůsobit.

  Číst dál...

 2. Akční nabídka - slevy až 41 % na HobbyTec.cz
 3. 3D virtuální prohlídka ukázkového centra

  3D virtuální prohlídka ukázkového centra

  Líbí se vám naše produkty? Prohlédli jste si fotografie, videa… chtěli byste je vidět naživo, ale nemáte cestu kolem ukázkového centra? Máme pro vás novinku – právě jsme pro vás spustili 3D virtuální prohlídku – všechny vybrané modely pergol, přístřešků na auta a garáží… teď máte téměř na dosah ruky. A čekají jen na to, až se na ně podíváte pěkně z blízka. Ze všech myslitelných stran, vzdáleností a úhlů.

 4. Levné zastřešení vozu

  Levné zastřešení vozu

  sl suv alaska

  Plachtová garáž – mobilní a levné zastřešení, které vašemu vozu poskytne ochranu na několik desítek let. Obstojí i v náročných podmínkách mrazivé Sibiře, hravě ho postavíte svépomocí a v mžiku kdykoliv, kamkoliv přemístíte. Nejen to, jsou výhody textilní garáže ShelterLogic.

  Odolná montovaná konstrukce z prvotřídní oceli s antikorozní práškovou úpravou je 100% bezúdržbová. A umožňuje bleskovou montáž celé garáže. Pouze ve dvojici, bez speciálního profi nářadí nebo předchozích zkušeností. Garáž pro auto, motorku, sněžný skútr, sekačku nebo prostor pro skladování materiálu či jiných nezbytností, tak můžete začít využívat i za méně než 90 minut. Stejně rychlá je i následná demontáž. 

  Číst dál...

 5. Victoria 5000

   

  Victoria 5000

  victoria akce

  Vitoria 5000 je nejnovější přírůstek do modelové řady přístřešků Palram. Jeho největší přednosti jsou moderní design a jednoduchá, přesto robustní konstrukce z hliníku a galvanizované oceli se 4 opěrnými sloupky a nerozbitnou, průhlednou polykarbonátovou střechou. Přístřešek je díky tomu 100% odolný a stabilní i za extrémních povětrnostních podmínek. A zaručuje tak ochranu vašeho vozu před deštěm, sněhem, ale i krupobitím, padajícími větvemi nebo žhnoucím sluncem a následným poškozením. Šanci nemají ani koroze, mech či plísně.

   

  Číst dál...

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l