sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Postup při dodání posuvného zastřešení  je zpravidla následující:

  1. Získání představy zákazníka - zákazník nám emailem zašle svou představu. Pro návrh vhodného řešení potřebujeme znát vaší představu o rozměru,  místa dodání a kontaktní údaje na Vás. V ideálním případě je dobré doplnit tyto informace o aktuální fotografii místa montáže. Poptávky zasílejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonicky na lince 840 810 810. Výrobky dodáváme na klíč včetně montáže rámci celé ČR a Slovenska. 
  2. Návrhy řešení - obdržené informace obchodník prostuduje a připraví návrh možného řešení podle představ zákazníka. Návrhy řešení obsahující přesnou specifikaci, cenové a platební podmínky, termíny dodání a další informace týkající se stavební připravenosti. 
  3. Konzultace a výběr nejvhodnějšího řešení - společně se pokusíme nalézt nejvhodnější řešení. Konzultace je možná jak u zákazníka, tak i v našem showroomu.
  4. Návštěva největšího showroomu přístřešků v ČR - při výběru doporučujeme návštěvu našeho showroomu, který je největšího svého druhu v ČR. U nás máte jedinečnou možnost porovnání různých výrobků. Více informací o ukázkovém centru ZDE
  5. Objednávka - po odsouhlasení a schválení řešení dochází k podpisu objednávky.
  6. Zaměření - navštíví váš náš technik s cílem přesného zaměření výrobku. Technik vám může odpovědět na případné technické dotazy. 
  7. Stavební připravenost - téměř všechny naše výrobky potřebují alespoň minimální stavební připravenost. Pokud si přípravu zajišťuje zákazník sám, součástí objednávky jsou podklady pro přípravu. V opačném případě Vám dodávku zajistíme včetně stavební přípravy. 
  8. Výroba - výrobek jde do výrobního procesu. Termín dodání je přímo závislí od termínu zaměření a je min. 8 týdnů. 
  9. Montáž - montáž je prováděna výhradně našimi proškolenými zaměstnanci. Přesný termín je upřesněn podle dodání výrobku z výroby do našeho skladu a harmonogramu montáží. 
Pro více informací nás kontaktujte, zpracování nabídky i návštěva našeho obchodníka je ZDARMA.

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l