sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Jak se v chladných dnech zahřát na terase?

Je na posezení na terase ještě nebo už chladno? Poradíme vám, jak se zahřát. 
 
 

Moderní infrazářiče pro tepelnou pohodu 

Pro posezení na terase je vhodné si pořídit infrazářič nebo teplomet. Infratopení ohřívá nejprve předměty a lidi, potom teprve okolí. Dosáhnete tím nižších tepelných ztrát. Využít je můžete v domácnosti i jako zahradní topidlo na zastřešené terase. 
 

Pořiďte si infrasaunu

Tepelnou pohodu vám zajistí na terase infrasauna. Dokonale prohřejete svůj organismus, stačí pár minut denně. Infrasauna není nijak náročná na prostor, ani na montáž. Umístit ji můžete na terasu. S infrasaunou si krásně odpočinete, zregenerujete tělo i mysl, především namožené svaly po náročném tréninku nebo dni. 
 

Krb pro tepelnou pohodu

Další z variant je výstavba krbu na zastřešenou terasu. V zimě se zahřejete, v létě v něm můžete při otevřených oknech připravovat nejrůznější lahůdky. Krb si můžete postavit svůj vlastní nebo pořídit hotovou stavebnici, jejíž montáž vám nezabere více, než jedno odpoledne. 
 

Dejte na terasu box s dekama

Pro příjemné posezení v podvečer dejte na terasu úložný box, ve kterém budete mít naskládány huňaté deky nebo plédy. Kdykoliv se budete chtít zahřát, jednoduše deky vytáhnete a podle potřeby zase schováte. Udělat si můžete radost dekama, které imitují materiály jako je kožešina. 
 
Možností, jak vyhřát terasu je celá řada. Zastřešení terasy vás ochrání před deštěm a sněhem, i prudkým sluníčkem, proto nezapomeňte také na vhodné stínění, například v podobě markýz nebo žaluzií a rolet, které umístíte na vnitřní či venkovní stranu zastřešení terasy. 

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l