sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Montované domy Lounge na klíč: Optimální řešení vašeho bydlení

19.5.2017
 
Velice důležité je nedělat při hledání bydlení žádné kompromisy, ale vytvořit si jednoznačnou představu o tom, jak chcete bydlet a tuto představu také pokud možno bezezbytku naplnit. Montované domy Lounge nabízejí optimální a komfortní řešení bydlení. Ideálně na klíč.
 

 

V balíčku dostanete i elektroinstalaci a přípojky vody

Vlastní dům vyžaduje splnění vašich představ. Proto se nevyplácí šetřit a volit nejlevnější řešení. Je nesmysl spekulovat, kde všude ušetřit, zda například volit dodávku s montáží nebo bez ní. Podobné spekulace by se nemusely vyplatit.
 
Například u montovaných domů Lounge 30, 42, 55, 62 a 75 je vzhledem k používané technologii montáž poměrně složitá, a proto se ji nedoporučuje dělat svépomocí.
 
 
Řešení na klíč vám zároveň dává další možnosti, třeba i účtování snížené sazby DPH, takže se vyplatí vytvořit si dům jako celek se zohledněním všech požadavků. Například v případě komfortní dodávky na klíč můžete využít i možnosti nechat si provést elektroinstalace v tříjádrovém měděném kabelu a to včetně zásuvek, rozvaděče, vypínačů i automatického jističe. Další variabilní volbou v rámci dodávky na klíč jsou přípojky vody a kanalizace. 

Získáváte větší komfort 

Můžete volit i řadu dalších věcí, například si vybrat a nechat zhotovit dekorační malbu na stěnách, objednat dřevěné obložení stěn. Vybírat se dá z různých typů podlah, a to od plovoucí podlahy, PVC, přes parkety nebo dřevěné palubky.
 
V rámci dodávky na klíč dostanete i veškerou sanitární techniku do koupelny, a to sprchový kout, záchodovou mísu, umyvadlo, bojler, sprchovou baterii.
 
Samozřejmě, že je řešení na klíč dražší než standardní základní varianta. Zároveň ale s tímto řešením získáváte i mnohem větší komfort. Největší plochu na klíč získáte v případě domu Lounge 75, a to celých 75 m2. 

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l