sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Zastřešení terasy z dutinkového polykarbonátu

Na terasách, které je chceme využívat za každého počasí, je důležité zvolit vhodné zastřešení. Vhodným materiálem je dutinkový polykarbonát. 
 
 

Zastřešení terasy

 
Toužíte po zimní zahradě? Chcete mít po celý rok přístup k zeleni? Zastřešená terasa je místo, které vhodně dotvoří váš pozemek, umí zapadnout do konceptu zahrady a je architektonicky výrazným prvkem. Konstrukci zastřešení lze přizpůsobit různým plochám. 
 

Bez střechy se neobejdeme

V deštivém počasí se bez střechy na terase neobejdeme. Sníh, déšť i vítr navíc působí na dlažbu, která je zatěžována těmito povětrnostními podmínkami a snižuje se tak její životnost. V případě, že si vybudujete u domu zastřešenou terasu, okamžitě si ji zamilujete. Už nemusíte při průtrži mračen schovávat gril či společenskou hru. 
 

Dutinkový polykarbonát 

Dutinkový či komůrkový polykarbonát se používá pro tepelně izolační vlastnosti, je nerozbitný a snadno se s ním pracuje. Zastřešení může být rovné či obloukové. Hlavní předností dutinkového polykarbonátu je nízká hmotnost a vysoká odolnost vůči nárazu. Je rovněž velmi odolný vůči UV záření. Má dobrou tepelnou vodivost a zabraňuje tepelným ztrátám. 
 

Makrolon

 
Nejznámějším druhem dutinkového polykarbonátu je Makrolon. Má nezaměnitelný design, strukturu a optické vlastnosti. Ve stavebnictví má velmi široké uplatnění, kde se používá nejen na zastřešení teras, ale také na zateplení a prosvětlení staveb. Makrolon je velice lehký, velmi houževnatý, stabilní a pevný. Tento typ zastřešení má velmi dlouhou životnost a velice snadno se udržuje. Makrolonové desky se instalují rovné či za studena ohnuté. Opatřeny jsou oboustrannou ochrannou fólií. 

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l