sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Jak na dokonalou terasu?

 
Chcete mít u domu skutečně dokonalou terasu? Stačí ji zastřešit. 
 
 

Vyberte si zastřešení

Zastřešení dřevěné terasy vám umožní prodloužit si pobyt na terase i v chladnějších dnech a v deštivém počasí. Kvalitní zastřešení vám z terasy vykouzlí další obytnou místnost, podobně jako zimní zahrada. Jde však o mnohem levnější variantu. Terasa může být na střeše domu či garáže, ale také jako rozšíření zápraží. 
 

Terasa sousedící s domem

Zastřešená terasa , která sousedí s  domem se stane další obytný pokoj. Podle jejího umístění, ale i stavební konstrukce a architektonického řešení domu, se odvíjí typ střešní krytiny. Krytina musí být v souladu s konstrukcí, aby ji příliš nezatěžovala. Pokud zvolíte čisté sklo, mělo by být bepečnostní, aby v případě rozbití neohrozily vaše zdraví střepy. 
 

Ochrání vás před deštěm i sluníčkem

Podle toho, co od zastřešení terasy požadujete, vybírejte typ střešní krytiny. Lze si vybrat klasické pálené tašky i moderní polykarbonát, umělý šindel, a další materiál. Záleží také na tom, kolik chcete do zastřešení terasy investovat. Bezpečnostní sklo a polykarbonát dodají terase přirozené denní světlo. Nezapomeňte pak na stínící techniku. 
 

Posuvné zastřešení

Skvělým řešením z hlediska ceny i variability je posuvné zastřešení. To se vyrábí na míru konkrétnímu prostoru. Jednotlivé segmenty se posouvají po kolejnicích. Za horkých dní můžete zastřešení otevřít a dopřát si sluníčka. Za deště můžete naopak terasu celou či jen částečně zavřít. Luxusní zastřešení dodá terase dokonalý vzhled. Zvýší architektonickou hodnotu domu. Z terasy si můžete vybudovat také příjemnou zimní zahradu. Stačí zvolit některý ze způsobů vytápění, například infra zářiče, elektrické přímotopy a další. 

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l