sk   en     de    pl    ru 

ČECHY 273 139 500 | MORAVA 513 036 300

Zavřít X

Saunujte se a relaxujte doma

12.5.2017
 
Proč se saunovat? Je to zdravé, odbourává stres, otužuje a pomáhá posilovat imunitu. Saunu si můžete užít ve veřejných wellness centrech, ale také v soukromí domova. 
 
 

Sauna doma i na terase

Klasickou saunu si můžete pořídit domů, na terasu i jako samostatný domek v zahradě. Je to jen na vašich prostorových i finančních možnostech. Je potřeba si promyslet kolik osob ji bude využívat a také jak často. Vybírejte si raději komfortní provedení, které vás nijak neomezuje. Můžete tak zvolit například dvoupatrovou saunu s možností ležení. 
 

Typizovaná i na míru 

Saunu si můžete pořídit typizovanou nebo na míru. Tento originální kousek pak přesně vyhovuje vašim požadavkům a potřebám. Vybrat si můžete  různé materiály, doplňky, kamna, design, ale také tvar a velikost i počet lavic. Sauna na terase bude jinak velká než v podobě saunovacího domku v zahradě. Nezapomeňte na to, že jde o dlouhodobou investici a sauna se stane součástí domu. Minimální rozměr je doporučen 210x170x 210 cm. 
 

Vybavení sauny 

Budujete saunu na zastřešené terase? Nezapomeňte ji také kvalitně vybavit. Použité dřeviny se liší cenou, vlastnostmi, životností i vzhledem a kvalitou. Každé dřevo má jinou barvu, vůni a texturu, vodivost a odolnost vůči vlhku. Oblíbené jsou materiály jako červený cedr nebo africká vrba, skandinávský smrk, a mnoho dalších. Saunovací kabina může být libovolně prosklená. Saunová kamna by měla být elektrická a z nerezu. 
 

Umístění

Ideální řešení je se saunou počítat už při stavbě domu. Sauna vyžaduje silový proud, přívod vzduchu a keramickou dlažbu na rovné ploše. Umístění saunu v domě je velmi pohodlné, má být poblíž sprchy  a odpočívárny, se skvělým výhledem. 

Video

 

 

 


2015 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l